Про нас

SOFTINDEX - техно-піонери в галузі вирішення великих проблем «Великих Даних»

Хто ми:

SOFTINDEX — ІТ-компанія, що активно зростає, займається розробкою унікальних масштабованих систем для розподіленої обробки великих масивів даних.

У сучасному світі, де все більше і більше даних генерується щодня, переваги наших продуктів означають, що величезні підприємства та організації тепер зможуть обробляти та аналізувати гігантські обсяги неструктурованих даних та отримувати критично важливу інформацію, що веде до підвищення точності рішень та миттєвої реакції на зміни.

SOFTINDEX щорічно представляє свої розробки на таких престижних виставках як AdTech (NYC, London) та Affiliate Summit (San Francisco, Las Vegas).

Мікс реального досвіду в галузі розробки програмного забезпечення з досвідом реалізації проектів на міжнародному рівні робить наші продукти, процеси та підходи — кращими в індустрії.

Чого ми прагнемо:

Наше завдання — стати технологічним лідером та надійним постачальником принципово нових систем, які автоматизують та прискорюють процеси, забезпечують безпеку, оперативність та точність обробки та аналізу інформації, яка раніше не піддавалася обліку.

Наші вимоги до себе постійно зростають. Ми завжди знаходимо прості та елегантні рішення найскладніших завдань за межами можливостей існуючих технологій.

Розробляючи власні аналітичні платформи, ми розуміємо, що сотні компаній по всьому світу зможуть у рази підвищити свою економічну ефективність та оптимізувати найважливіші бізнес-процеси, аналізуючи величезні масиви даних на екстремальних швидкостях, з меншими зусиллями та витратами.

Наші цінності та інтереси:

Вирішення складних завдань потребує найкращих людей. Ми даємо українським фахівцям унікальну можливість працювати над найскладнішими проблемами сучасного інформаційного середовища, розвиваючи навички та знання до рівня гуру міжнародного класу.

Ми хочемо, щоб наші співробітники відчували себе причетними до створення по-справжньому знакових проектів, які рухають науку та суспільство вперед тому, що навчання та розвиток є фундаментальними принципами роботи нашої компанії.

Ми справді пишаємось нашими досягненнями. Для себе ми встановили високі стандарти, які намагаємось перевершити. Ми видаємо результати, виграємо там, де конкуруємо й із задоволенням святкуємо успіх.